Otomatik Kepenk | Fiyat | Bilgi | Servis | Ankara

Bizi Tanıyın

Otomatik Kepenk Ankara

CA ® Otomasyon & Otomatik Kapı Sistemleri

İhtiyacınız Olan Heryerde!

Otomatik kapı sistemleri, endüstriyel kapı çözümleri ve konut tipi otomatik kapı uygulamaları, alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan CA OTOMASYON, satış, projelendirme, uygulama ve satış sonrası servis hizmetleri vermektedir.


Sektördeki beceri, çözüm odaklı, karşılıklı güven, dürüst ve ahlaklı çalışmayı düstur edinen ve bu anlayışa sahip ekiplerle çalışmaya özen gösteren firmamız, bu konuda ortak çalışmalar üstlendiğimiz firmaların ve şahısların güven ve takdirleri ile sektörde büyümesine devam etmektedir.


Tecrübelerinin vermiş olduğu güçle teknolojik olanakları bileştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız, müşteri gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak genç ve dinamik kadrosuyla, otomatik kapı sistemleri ve endüstriyel kapı çözümlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.


Kalite Politikamız


Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Misyonumuz
Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.
Vizyonumuz
Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart
Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum